Domy rezydencje na sprzedaż małopolskie. Domki letniskowe na sprzedaż małopolskie. Domy dworki na sprzedaż małopolskie. Domy na sprzedaż w Domiporta.pl, Polska, małopolskie. Zobacz 2462 oferty (bezpośrednich i od agencji nieruchomości) domów wystawionych na sprzedaż.
144 m² • 4 pokoje. 5 541 zł/m². 799 000 zł. Dodane 2023.07.20. dom na sprzedaż • Podbite. Energooszczędne, parterowe domy z dużymi garażami dla 2 aut + część gospodarcza. Stan deweloperski w wersji "KOMFORT+" Bez prowizji, podatku PCC i obowiązku wykupienia części wspólnych. Działki od 597 do 690 m2. Możliwość zakupu już

Dom Wolnostojący na sprzedaż - Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa) Szczegóły. Dwa baseny do wody deszczowej pozwalają na tanie podlewanie zieleni 400m 2. 8. 2. 1990. Kinga Balicka 19 gru 2023. 229 000 PLN 2 573 zł/m2.

Dec 15, 2023 · Domy na Sprzedaż, Kalisz, wielkopolskie WGN - Na Rynku Od 1991 Roku Wykwalifikowani Agenci Nieruchomości Ponad 60 000 Ofert ze Zdjęciami Sprawdź Teraz i Zadzwoń »

Dom w Kavros na działce 17,000 m2 (Ref: 5000) 10 lutego 2023 Cena: 510 000 EUR Pow. użytkowa: 120 m² Pow. działki: 17000 m² Zalety : Blisko plaży, Ogród, Internet, Kominek, Miejsca parkingowe, Widok na morze, Drzewa oliwne, Balkony
Dom w województwie podkarpackim. Na sprzedaż bez pośredników dom o powierzchni 70 m2 na działce o powierzchni 5000 m2. Cena domu to 299000 zł. Ogłoszenie grzecznościowe. Sprzedam drewniany dom (70 m2) pokryty blaszanych dachem wraz działką 0,5 ha. Nieruchomości znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy.
Zobacz 1103 ogłoszeń o domy na sprzedaż w opolskie. Sprawdź na Otodom.pl! Na sprzedaż Domy na sprzedaż: opolskie. Ogłoszenia: 1103. Filtry 2.
745 000 zł 5981 zł/m² 4 pokoje 124,56 m². Oferta prywatna. ‌. Domy w zabudowie szeregowej - ul. Wywrockiego. ul. Jana Wywrockiego, Staroniwa, Rzeszów, podkarpackie. 700 000 zł 5486 zł/m² 5 pokoi 127,59 m². Super Nieruchomości Biuro nieruchomości.
dom na sprzedaż. ID# 116987. Contemporary house for sale in Santa Ana, Hacienda del Sol condominium. 505 sqm construction, 705 sqm land, 5 bedrooms, 5.5 bathrooms, US$890.000. Welcome to the home of your dreams, where contemporary elegance and comfort converge in a unique property.
Dom na sprzedaż Toruń (świadectwo energetyczne) 1 050 000 zł. Toruń - 17 grudnia 2023. 206 m² - 5097.09 zł/m². Obserwuj. Komfortowe domy na Osiedlu Olęderska
Nov 15, 2023 · świętokrzyskie • Kielce Kielce. 200 m² • 5 pokoi. 9 250 zł/m². 1 850 000 zł. Dodane 2023.11.15. dom na sprzedaż • Podbite. Komfortowy dom z basenem w Kielcach. Do sprzedania wyjątkowy dom w Kielcach. Dom o powierzchni 130 m2 na działce o powierzchni 1190 m2.
Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Gdyni tylko na Adresowo.pl. W grudniu 2023 najtańsze domy w Gdyni można kupić za 240 tys zł, a najdroższe za 9.9 mln zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 2.8 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 11541 zł. Domy na sprzedaż 3-pokojowe - Trzebiatów. Domy na sprzedaż 4-pokojowe - Trzebiatów. Domy na sprzedaż 5-pokojowe - Trzebiatów. Zobacz 39 ogłoszeń o domy na sprzedaż w Trzebiatów, gryficki, zachodniopomorskie. Sprawdź na Otodom.pl!
Tanie działkiDo sprzedaży działki budowlane położone obok siebie o powierzchni 1120m2.Działki mają kształt prostokąta, płaskie, nieogrodzone.Media; prąd, woda, 1 120 m 2. +2 pkt. Nr ref. gratka-26541. 105 000 zł 94 zł/m2. Skoczów, cieszyński, śląskie.
.